Перейти до змісту
сеанс плазмотерапії

1 СЕАНС ПЛАЗМОТЕРАПІЇ = 1 ПРОБІРКА = 2300грн

Хотіли б покращити стан шкіри, вирівняти колір, додати їй пружності та еластичності але боїтеся алергії та неприйняття препарату? Пропонуємо найбезпечнішу ін’єкційну косметологічну процедуру – плазмоліфтинг (плазмотерапія, prp-терапія).

З турботою про Вас і Вашу красу Олтім Клінік пропонує сеанси плазмотерапії*:

1 сеанс плазмотерапії = 1 пробірка = 2300грн

Під час плазмотерапії в шкіру пацієнта шляхом ін’єкцій вводять його власну плазму, виділену центрифугуванням з венозної крові та збагачену тромбоцитами.

В першу чергу необхідно проконсультуватися з лікарем-дерматологом, косметологом. Він оцінить загальний стан Вашого здоров’я, шкіри, показники крові відносно застосування для плазмоліфтингу та можливо призначить додаткові лабораторні дослідження для виключення ризиків.

Якщо протипоказів немає, лікар призначить день першого сеансу плазмотерапії.

Необхідна кількість сеансів залежить від індивідуальних особливостей пацієнта та визначається лікарем-дерматологом з огляду на реакцію шкіри на введення плазми. Зазвичай курс становить 3-6 процедур з інтервалом в 1 місяць. Тривалість ефекту також індивідуальна справа, але в деяких випадках може триматися до 2 років.

Видимий ефект спостерігається вже після 2-ої процедури.

Усі ін’єкційні косметологічні процедури в Олтім Клінік проводить висококваліфікований лікар-дерматолог, трихолог, косметолог Романова Христина Михайлівна.

Для запису звертайтесь за телефонами:

+38 (095) 240-80-03
+38 (073) 240-80-03

Чекаємо Вас за адресою:
Коцюбинське, ЖК Атлант вул. Доківська, 14/1

*Попередня консультація лікаря-дерматолога, косметолога в вартість не входить.

Прокрутити до верху